BAE-WGFFES080
Mfg. Part Number
WGF.FES.080
Available 10
Features (Click to expand):
  • Mild steel with fixed steel pin, brass washer, and grease fitting
  • Long lasting brass washer permits smooth operation
Specifications (Click to expand):
PART # LENGTH PIN DIA. OUTSIDE DIA. DIA. WITH TAB
BAE-WGFFES080 3-3/16 (80mm) 5/16 (8mm) 1/2 (13mm) 5/8 (16mm)